Wiosenne porządki

KrokusyPrzyszła wiosna, a wraz z nią czas na wiosenne porządki. Nie tylko w domu czy ogrodzie. Warto także uporządkować strony internetowe.

Kiedy w serwisie peregrynacje.pl uruchamiane było 3 lata temu nasze forum, wiązałem z nim spore nadzieje na bardziej interaktywną komunikację z użytkownikami, na interesujące dyskusje. Niestety, nadzieje te nie zostały spełnione.

W związku z tym, forum zostanie zamknięte, a interesujące informacje trafią na odpowiednie strony serwisu i do bloga. Zmiany będą następować sukcesywnie w najbliższych dniach. Wszystkim, którzy dokonali wpisów na forum, dziękuję za zaangażowanie.

Użytkowników, którzy chcieliby coś napisać, wyrazić swoją opinię, zadać pytanie etc. zapraszam do pozostawiania komentarzy na blogu, albo ewentualnie skreślenia paru słów w formularzu kontaktowym.

Strony serwisu od początku były zaprojektowane “elastycznie”, tzn. dopasowywały się do wielkości ekranu komputerów i tabletów. Skoro coraz więcej ludzi używa smartfony do przeglądania Internetu, strony będą zmodyfikowane, aby łatwiej dało się je czytać na małym ekranie telefonu.

Niestety różnorodność typów urządzeń i wielkości/rozdzielczości ekranów nie daje szansy na przetestowanie ostatecznego efektu na każdym sprzęcie jaki ewentualnie używacie, mogą więc pojawić się kłopoty. W razie jakichkolwiek problemów z prawidłowym wyświetlaniem stron, proszę o kontakt i informację.

Sygnalizuję już teraz te zmiany i zaktualizuję ten wpis, gdy wszystkie będą już ostatecznie wprowadzone.

Aktualizacja – zmiany zostały wprowadzone.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.